Понеділок, 13.05.2024, 05:00

Головна » 2012 » Січень » 12 » Відбулося засідання активу міської Спілки ветеранів війни в Афганістані
Відбулося засідання активу міської Спілки ветеранів війни в Афганістані

12         11 січня 2012 року відбулося засідання активу міської Спілки ветеранів війни в Афганістані, яке провів голова Фесюн Миколай Степанович по питанню підготовки та відзначенню Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 23-річниці виведення радянських військ з республіки Афганістан. За наслідками проведеного засідання сплановані заходи, які будуть винесені на розгляд організаційного комітету та дані доручення щодо підготовки клопотання керівництву міста по нагородженню 5-ти воїнів-інтернаціоналістів відзнаками міської ради. Також було наголошено на активізації роботи по зібранню спогадів учасників бойових дій на території інших держав, які  будуть надані на опрацювання та узагальнення до відділу внутрішньої політики.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 657 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0