21:24 Відбулося засідання Дорадчого органу | |
![]() 19 лютого 2013 року під головуванням керуючої справами міськвиконкому Наталії Олександрівни Тесленко відбулося засідання Дорадчого органу. На порядок денний виносились питання про взяття під соціальний супровід та зняття із соціального супроводу сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Кожна ситуація розглядалась окремо, обговорювалась членами Дорадчого органу, в результаті були прийняті зважені рішення.
| |
|