Четвер, 02.05.2024, 03:02

Головна » 2013 » Січень » 24 » Відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню громадської ради
12        23 січня 2013 року відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства в напрямку формування громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради, яке провела головуюча на засіданні Коленченко Надія Іванівна.
На засіданні розглянуто наступні питання:
- про погодження проекту Регламенту проведення установчих зборів по обранню громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради на 2011- 2013 роки;
- про формування списку учасників установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства в напрямку формування громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради;
- про формування списку осіб, рекомендованих до складу громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради;
- про погодження порядку денного установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства в напрямку формування громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради.
До ініціативної групи надійшли 13 заяв від інститутів громадянського суспільства для включення до складу громадської ради при виконавчому комітеті міської ради, 26 заяв про делегування представників інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах.
Ініціативна група визначила представника ініціативної групи, який розпочне установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства в напрямку формування громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради та який поінформує установчі збори про роботу ініціативної групи з підготовки установчих зборів.
Із Регламентом проведення установчих зборів по обранню громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради, списком учасників установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства в напрямку формування громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради та списком осіб, рекомендованих до складу громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради всі бажаючі можуть ознайомитися на офіційному сайті Знам’янської міської ради у розділі «Громадянське суспільство».

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 681 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0