Середа, 03.07.2024, 10:33

Головна » 2012 » Березень » 20 » Відбулося засідання комісії по припиненню Знам’янського міського комунального підприємства теплових мереж

12         20 березня 2012 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцького, за участю міського голови І.Крижановського відбулося засідання комісії по припиненню Знам’янського міського комунального підприємства теплових мереж шляхом ліквідації за рішенням власника.
Андрій Анатолійович проінформував присутніх, що відповідно до вимог рішення сесії міської ради від 27.02.2012 року №496 «Про припинення Знам’янського комунального підприємства теплових мереж шляхом ліквідації за рішенням засновника» було виконано наступні заходи: після внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб про прийняття рішення про припинення діяльності даного підприємства було розміщено повідомлення в міській газеті «Знам’янські вісті»; письмово повідомлено кожного кредитора про ліквідацію підприємства теплових мереж; на даний час здійснюється інвентаризація основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів та розрахунків; в установленому законом порядку було попереджено працівників даного підприємства теплових мереж про припинення підприємства та забезпечено дотримання їх соціально – правових гарантій у порядку та на умовах, визначених законодавством.
  За результатами проведеної наради було доручено ЗКПТМ надати комісії план ліквідації підприємства; завершити інвентаризацію основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів та розрахунків Знам’янського комунального підприємства теплових мереж в термін до 30.03.2012 року.
Юридичному відділу міськвиконкому дано доручення внести зміни до рішення міської ради «Про припинення Знам’янського комунального підприємства теплових мереж шляхом ліквідації за рішенням засновника» від 27.01.2012 року № 496: продовжити термін ліквідації ЗКПТМ до 01.09.2012 року.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 728 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0