Четвер, 25.04.2024, 17:42

Головна » 2016 » Квітень » 20 » Відбулося засідання комісії з питань соціального, медичного та правового забезпечення міської ветеранської організації
Відбулося засідання комісії з питань соціального, медичного та правового забезпечення міської ветеранської організації.

Відкрив засідання голова комісії Антоненко О.С., який ознайомив присутніх з порядком денним засідання «Про стан медичного та медикаментозного забезпечення інвалідів війни та праці у лікарняних закладах міста». З інформацією по даному питанню виступили: лікар Знам’янської ЦРЛ Аністратенко Л.М. та лікар комунального закладу «Знам’янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка» Клімова С.В.

В обговоренні порядку денного взяли участь: голова міської організації ветеранів України Бабійчук Г.О., перший заступник міського голови Загородня В.Г., начальник відділу молоді та спорту Ладожинська Р.А., начальник управління соціального захисту населення Волошина А.М., директор територіального центру Костікова Т.М., заступник голови міської організації ветеранів України та члени комісії, які внесли пропозиції:

Підтримати створення єдиного медичного центру в м.Знам’янка

Внести пропозицію міській раді та міськвиконкому про покращення фінансування існуючих лікарняних установ на медичне забезпечення та виконання програми зубопротезування

Доручити членам комісії (гол. Антоненко О.С.) вивчення питання стану відповідності оладнання палат для ветеранів ВВв та праці в міській лікарні згідно вимог нормативних документів та наданню стоматологічних та платних послуг

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 770 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.3/6