16:00 Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини | |
![]() Саме з цією метою при Знам'янському міськвиконкомі і функціонує комісія з питань захисту прав дитини. Під головуванням керуючої справами міськвиконкому Наталії Олександрівни Тесленко відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний виносилось п'ять питань серед яких: встановлення часів спілкування з дитиною; надання дозволу на дарування квартири; надання одноразової допомоги після досягнення 18 – річного віку особі з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; надання дозволу на примусову реалізацію нерухомого майна, право користування в якому мають неповнолітні діти; призначення піклувальника неповнолітньому. ![]() | |
|