Четвер, 28.03.2024, 11:12

Головна » 2016 » Серпень » 16 » Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
Під головуванням міського голови відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на розгляд якої були винесені наступні питання:

Про участь батька у вихованні малолітньої доньки.

Про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав відносно малолітньої доньки.

Про встановлення часів спілкування батька з малолітніми дітьми.

Про призначення опікуна малолітній дитині та надання йому статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 12.03.2013 р. №135 .

Про надання висновку про доцільність усиновлення та відповідність його інтересам малолітніх дітей.Про затвердження індивідуальних планів дітей.

За результатами розгляду даних питань на засіданні комісії підготовлені відповідні проекти рішень, які будуть винесені на розгляд виконачого комітету Знам’янської міської ради.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 970 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/9