Субота, 20.04.2024, 04:31

Головна » 2017 » Червень » 9 » Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
Під головуванням керуючої справами міськвиконкому Ратушної І. О. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, де  було заслухано 6 питань: про призначення опікуна малолітньої дитини-сироти; про надання дозволу на укладання від імені малолітнього сина договору про поділ спадкового майна; про надання статусу малолітній дитині, позбавленої батьківського піклування; про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав стосовно малолітніх дітей; про зняття Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з соціального супроводу сімей; про взяття під соціальний супровід сімей.

Під час розгляду даних питань комісією вирішено наступне: по 2 питаннях прийнято рішення, проекти яких будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради; по 1 питанню прийнято рішення щодо взяття під соціальний супровід сімей; по 1 питанню прийнято рішення щодо зняття з соціального супроводу  сімей; по 1 питанню прийнято рішення про підготовку висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав; по 1 прийнято рішення відкласти питання для налагодження взаємостосунків та встановлення позитивного емоційного контакту.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 738 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/4