Вівторок, 23.04.2024, 13:26

Головна » 2017 » Вересень » 19 » Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
Під головуванням керуючої справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради Ратушної І.О. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний комісії були винесені 9 питань, а саме: 1 - про надання висновку органу опіки та піклування  щодо можливості виїзду малолітньої дитини за межі України на оздоровлення без згоди та супроводу батька, 2 - про встановлення порядку участі батька у вихованні малолітньої дитини, 2 - про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав батька стосовно малолітньої дитини, 1 - про надання висновку про можливість бути опікунами малолітньої дитини, 2 - про надання дозволу на дарування житлової квартири, право користування якою належить малолітній дитині, 1 -про надання одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення ними 18-річного віку.

Під час засідання заслухано інформацію начальника служби у справах дітей Л. Карпук, членами комісії вивчені всі наявні документи з даних  питань. При розгляді спірних питань заслуховувалася та враховувалася думка запрошених.

По кожному питанню прийняті рішення та надані відповідні рекомендації.
4 проекти рішень будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради:
1 - про надання одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення ними 18-річного віку,
2 -  про надання дозволу на дарування житлової квартири, право користування якою належить малолітній дитині,
1 - про встановлення порядку участі батька у вихованні малолітньої дитини.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 639 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.6/5