П`ятниця, 19.04.2024, 00:32

Головна » 2018 » Січень » 31 » Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
Під головуванням керуючої справами міськвиконкому Ратушної І. О. року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було заслухано 7 питань: про  надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав батька стосовно малолітнього сина; про надання дозволу на продаж  ¼  частки  легкового автомобіля марки УАЗ модель 469 Б, випуску 1979 р., яка на праві власності належить малолітньому; про зняття обов’язків опікуна; про надання дозволу на дарування житлового будинку з господарсько-побутовими будівлями та спорудами, право користування в якому належить малолітній; про внесення змін до рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від  05.02.2016 р. №23 «Про надання статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування»; про надання одноразової допомоги при досягненні повноліття особам  з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; про ефективність функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу по м. Знам’янка.

Під час розгляду даних питань комісією вирішено наступне: по 5 питаннях прийнято рішення, проекти яких будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради; по 1 питання прийняте рішення надати висновок про недоцільність позбавлення батьківських прав; по 1 питанню взято інформацію до відома та функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу по м. Знам’янка визнати ефективним.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 710 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/6