Субота, 31.10.2020, 07:08
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2017 » Липень » 17 » Відбулося засідання комісії з питань житлово-комунального господарства
08:24
Відбулося засідання комісії з питань житлово-комунального господарства
   Під головуванням голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища А.Тесленка, за участі міського голови Сергія Івановича Філіпенка та секретаря міської ради Наталії Миколаївни Клименко відбулося  засідання профільної комісії. Члени комісії розглянули питання внесення змін до міського бюджету, стану виконання рішень в галузі житлово-комунального господарства, які залишаються на контролі комісії, використання комунального майна тощо.
    За результатами  розгляду проекту рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2016 року №675 «Про міський бюджет на 2017 рік», комісією прийнято рішення щодо подання головними розпорядниками бюджетних коштів на спільне засідання комісій підтверджуючих документів ( акти обстежень, дефектні акти, кошториси, проектну документацію або цінову пропозицію, яка підтверджує вартість робіт). Під час обговорення питання використання коштів міського бюджету було наголошено на необхідності забезпечення дієвого контролю за якістю виконання робіт, залучення до обстеження об’єктів, де заплановано ремонтні роботи представників органів самоорганізації населення ( голів квартальних та будинкових комітетів, секретарів житлових будинків). Також, до даного проекту рішення пропонується внести доповнення, а саме: перерозподілити кошти в межах головних розпорядників бюджетних коштів  - УМА та ЖКГ (реєстрація комунальної техніки) у сумі 8.0 тис. грн. та відділу культури і туризму у сумі 129,25 тис.грн. (поточний ремонт малого залу Міського палацу культури – 120,0 тис.грн., поточний ремонт міського краєзнавчого музею – 9,25 тис.грн.).
  Під час розгляду питань «Про передачу на баланс ОСББ «БУДИНОК МРІЇ-10»  вартості робіт об’єкта завершеного будівництва» та «Про внесення змін до рішення міської ради від 17 червня 2016 року № 230 «Про виключення з переліку об’єктів комунальної власності міста житлового будинку № 75 по вул. Віктора Голого» запропоновано на спільне засідання запросити голів зазначених ОСББ. З метою надання дозволу на безоплатну передачу спортивного майданчика «Сили, краси та здоров’я» з балансу ГО «Нове місто» на баланс КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг», депутати рекомендували запросити представника ГО «Нове місто» на спільне засідання депутатських комісій для з’ясування питань оформлення та подання необхідного пакету документів на зазначений спортивний майданчик. Для об’єктивного вирішення питання щодо необхідності та законності внесення змін до схеми дислокації дорожніх знаків по місту Знам’янка, затвердженої рішенням міської ради від 31 березня 2009 року № 924 «Про організацію дорожнього руху по м. Знам’янка», яким передбачається нанесення на схему дислокації  дорожніх знаків 3.3 «Рух вантажних автомобілів заборонено» та 7.3.2 «Напрямок руху» по вул. В’ячеслава Чорновола (перехрестя з вул. Соборна), члени комісії виявили бажання, на спільному засіданні комісій, заслухати з даного питання думку представника ДАІ.
  Комісія розглянула питання стану виконання рішень Знам’янської міської ради сьомого скликання за січень-травень  2017 року та надала пропозиції щодо рішень, контроль за якими здійснює комісія, в частині їх зняття чи залишення на контролі.
   За результатами роботи комісії, надано висновки та рекомендації до змісту питань порядку денного.
У роботі комісії взяли участь: А.Тесленко, І.Грінченко, О.Озеряний, К.Пастух - члени постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища, перший заступник міського голови В.Загородня, керуюча справами міськвиконкому І.Ратушна, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник фінансового управління Г.Лихота, в.о. керівника КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг» О.Чернявський, начальники та спеціалісти структурних підрозділів апарату управління міської ради та її виконавчого комітету, представники засобів масової інформації.

Начальник відділу забезпечення
діяльності міської ради Н.Брунцвік

Переглядів: 357 | Додав: Moderator_1 | Рейтинг: 2.3/3

Кировоград: новости и сайты