Головна »
2012 » Лютий » 22 » Відбулося засідання комісії з приватизації та надання в оренду комунального майна територіальної громади міста
17:21 Відбулося засідання комісії з приватизації та надання в оренду комунального майна територіальної громади міста |
22 лютого 2012 року під головуванням першого заступника міського голови В.Джулая відбулося засідання комісії з приватизації та надання в оренду комунального майна територіальної громади міста. В засіданні комісії приймали участь представники комунальних підпрємств, виконуюча обов'язки начальника відділу Держкомзему у м.Знам'янка. Комісією розглянуто питання виконання плану заходів по приватизації комунального майна в 2012 році.
|
Категорія: Експрес інформація |
Переглядів: 719 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |