Середа, 03.07.2024, 06:26

Головна » 2015 » Липень » 7 » Відбулося засідання комісії з проведення щорічного міського огляду-конкурсу
Відбулося засідання комісії з проведення щорічного міського огляду-конкурсу

Секретар міської ради Надія Анатоліївна Адамович провела засідання комісії з проведення щорічного  міського огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку".

Начальник відділу по обслуговуванню ради Наталія Василівна Брунцвік довела до відома присутніх інформацію, що відповідно до Положення про конкурс, було встановлено термін подачі фотоматеріалів та описових частин учасниками міського-огляду конкурсу – 05.07.2015 року. Повідомила про 11 учасників, якими подано всі необхідні матеріали та про 3 учасників, інформація по яким потребує уточнення.

Під час наради було обговорено питання щодо: кандидатів на допущення до участі в щорічному міському огляді-конкурсі на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще ОСББ"; дати проведення виїзного засідання комісії для ознайомлення з фактично виконаними роботами; дати проведення підсумкового засідання комісії.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 833 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/8