П`ятниця, 26.04.2024, 10:08

Головна » 2016 » Липень » 8 » Відбулося засідання комісії з проведення щорічного міського огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Краще ОСББ"
Відбулося засідання комісії з проведення щорічного  міського огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця","Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку".
Відповідно до вимог Положення про конкурс для підведення підсумків огляду-конкурсу 2015-2016 р.р.:
Подано матеріали щодо виконаних робіт за період з 01.12.15 до 01.07.16 у вигляді текстових та фотографічних матеріалів до 05.07.2016 року наступними учасниками:
Номінація «Краща вулиця»:
вулиця Ярослава Мудрого

Номінація «Кращий багатоповерховий будинок»
вул. Віктора Голого (Фрунзе), 85
вул. Глібка,2
ЖБК №5 «КАЛІНІНА» по вул/ Калинова, 111
Номінація «Краще об’єднання багатоквартирного будинку»:
ОСББ «Радужне», вул. Героїв Чорнобиля, 6а
ОСББ «Інтернаціональна,10/12», вул. Холодноярська,10/12
ОСББ «Пароковий -9», вул. М.Грушевського,9
ОСББ «Кактус», вул. Ігоря Сікорського,33
ОСББ «Еліт», вул. Віктора Голого, 116
ОСББ «Привокзальна,8», вул. Привокзальна,8
ОСББ «Зоряний»,вул. Привокзальна,12
ОСББ «Злагода», вул. Віктора Голого,95
ОСББ «Зодіак-Знам’янка», вул. Калинова, 109
ОСББ «Енергетик 19», вул. Енергетиків,19

Подані пропозиції голів квартальних комітетів визначити учасниками номінації «Кращий житловий будинок та присадибна ділянка приватного сектору» 152 житлові будинки.

За результатами роботи комісії, прийнято рішення щодо допущення до фінальної частини щорічного міського огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" всіх вищезазначених  учасників.

Члени комісії визначилися щодо проведення 11 та 12 липня 2016 року  виїзного засідання комісії. Візуальний огляд з виїздом на місце буде проведено із запрошенням представників  учасників, допущених до участі у фінальній частині конкурсу.

Враховуючи необхідність підготовки відповідного рішення виконавчого комітету щодо результатів конкурсу, визначення переможців та призерів  і нагородження їх до Дня міста, підсумкове засідання комісії щорічного міського огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" орієнтовно відбудеться 18 липня 2016 року ( в окремо визначений головою комісії/ заступником голови комісії час) в залі засідань виконавчого комітету Знам’янської міської ради.

Секретар комісії з проведення Конкурсу
Н.Брунцвік

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 944 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.3/9