Четвер, 18.04.2024, 13:08

Головна » 2016 » Березень » 10 » Відбулося засідання комісії з з питань ліквідації місць стихійної торгівлі продуктами харчування тваринного походження
Відповідно до розпорядження міського голови С.І.Філіпенко "Про створення комісії по ліквідації місць та забороні стихійної торгівлі", голова комісії С.А.Гребенюк провів засідання комісії за участю членів комісії: депутатів Знам'янської міської ради Левінте С.В., Каратєєва С.В., Грінченко І.Г., Тишкевич Н.М., помічника депутата Лук'яниці М.А., юридичного відділу міськвиконкому – Білоголового В.Г., відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі міськвиконкому - Третьякової К.В., управління ветеринарної медицини - Баранова М.В., заступника начальника відділу поліції - Клименко О.В., начальника відділу дільничних інспекторів Знам'янського відділу поліції - Ніколайченко С.О., старшого інспектора Знам'янського відділу поліції - Чічік А.М., секретаря міської ради - Клименко Н.М. та присутніх керівника КП "Ринокторгсервіс" І.М, Савельєва, ПП Юрпольська, а також підприємців з ринку КП "Риноктьоргсервіс", з питань ліквідації місць стихійної торгівлі продуктами харчування тваринного походження на прибудинковій території біля будинку №2 по вул. Привокзальній та по вул. Жовтнева, 22, Матросова, 28.

Голова комісії С.А.Гребенюк ознайомив присутніх з порядком денним, а саме щодо розгляду комісією наданого керівником КП "Ринокторгсервіс" Савельєвим І.М. плану-схеми розміщення та створення можливих торгових місць за рахунок існуючих торгівельних місць та площ, які не використовуються, для забезпечення розміщення суб'єктів господарювання та продавців, які здійснюють свою торгівельну діяльність за межами території КП "Ринокторгсервіс", питання стосовно необхідності та можливості встановлення на території ринку лабораторії; щодо ліквідації торгівлі перед ТЦ "Катерина" по вул. Матросова,28; та питання щодо співпраці та взаємодії із Знам'янським відділом поліції. На засіданні комісії було обговорено проблеми та шляхи їх вирішення, розглянуто пропозиції членів комісії.

За підсумками проведеної наради  вирішено:
оглянути на місці територію ринку та знайомитись із запропонованими місцями для торгівлі овочами та продуктами харчування, промисловими товарами, які будуть створені для суб'єктів господарювання, які здійснюють свою торгівельну діяльність поза межами ринку;

доручити керівнику КП "Ринокторгсервіс" Савельєву І.М. терміном до 01.04.2016 року встановити на запропонованій площі розміром 15м*10м – три ряди торгівельних прилавків, які є у наявності, з кількістю 45 місць розміром 1м*1м, для торгівлі змішаною групою товарів;

скасувати рішення виконавчого комітету від 20.05.2010р. №183 "Про надання дозволу на розміщення другого ряду торговельних палаток біля магазину "Катерина" по вул. Матросова";

доручити відділу архітектури УМА та ЖКГ розглянути питання розміщення автостоянки між деревами по вул. Жовтневій на прилеглій території біля КП "Ринокторгсервіс".

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 874 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.3/6