Середа, 08.05.2024, 11:02

Головна » 2012 » Серпень » 15 » Відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування
Відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

12         14 серпня 2012 року міський голова Ігор Крижановський взяв участь у другому в цьому році плановому виїзному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради. Проходив захід у найвіддаленішому районі області - Гайворонському.
Члени Координаційної ради ознайомилися з досвідом органів місцевого самоврядування Гайворонщини щодо вирішення актуальних питань соціально-економічного, культурного та освітнього розвитку територій у взаємодії з місцевими суб'єктами господарювання. Заслухали голову Гайворонської райдержадміністрації Сергія Кулинича, який розповів про те, як територією реалізуються соціальні завдання обласної програми "Центральний регіон-2015". А також - насичені цікавими прикладами інформації про функціонування закладів культури й об'єкти, що формують туристичну привабливість Гайворонського району, та про сучасні підходи впровадження енергозберігаючих технологій у загальноосвітніх навчальних закладах.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 705 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0