Головна »
2011 » Грудень » 2 » Відбулося засідання міської комісії "Турбота і милосердя"
17:12 Відбулося засідання міської комісії "Турбота і милосердя" |
2 грудня 2011 року під головуванням першого заступника міського голови В.Джулая відбулося засідання міської комісії «Турбота і милосердя», на якому було розглянуто 29 звернень від громадян міста Знам'янка та смт. Знам'янка Друга. Всі питання були стосовно надання матеріальної допомоги на лікування, вирішення соціально-побутових питань тощо. Рішенням комісії задоволено 27 заяв, на підставі Положення про комісію, відмовлено 2 особам.
|
Категорія: Експрес інформація |
Переглядів: 688 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |