Головна »
2012 » Вересень » 3 » Відбулося засідання міської комісії " Турбота і милосердя”
16:40 Відбулося засідання міської комісії " Турбота і милосердя” |
3 вересня 2012 року під головуванням першого заступника міського голови В.Джулая відбулося засідання міської комісії " Турбота і милосердя”, на якому було розглянуто заяви від громадян міста Знам'янка, сел. Знам'янка Друга, які потрапили в скрутне становище і потребують надання матеріальної допомоги. 25 громадянам міста надана матеріальна допомога на суму 2000,00 грн. Серед звернувшихся 2 особи, які повернулися з місць позбавлення волі та потребують допомоги на оформлення паспорта та вирішення житлово-побутових питань, 23 інвалідам та пенсіонерам та двом малозабезпечених, які потребують допомоги на лікування та вирішення соціально-побутових питань.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 704 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |