Четвер, 28.03.2024, 17:33

Головна » 2017 » Квітень » 5 » Відбулося засідання міської комісії з питань евакуації
Відбулося засідання міської комісії з питань евакуації

30 березня 2017 року 0 10 годині під головування першого  заступника міського голови,  голови евакокомісії  Загородньої В.Г. відбулося засідання міської комісії з питань евакуації у зв’язку з подіями, які виникли 23 березня 2017 року на складах військової частини А 1352, розташованої біля м. Балаклея Харківської області.

Завсектором з питань НС, ОП, Е та Б УМА та ЖКГ Балан С.М. ознайомив членів комісії з законодавчими та  нормативно-правовими актами України з питань захисту населення в надзвичайних ситуаціях, Положенням про міську евакуаційну комісію, Планом прийняття населення   смт Знам’янка Друга та с. Водяне у випадку виникнення НС, Порядком розгортання евакопунктів, з функціональними обов`язками членів комісії.

На засідання було запрошено голову Знам’янської Другої селищної ради Москаленко С.Б.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 765 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2