Понеділок, 22.07.2024, 14:52

Головна » 2016 » Червень » 15 » Відбулося засідання міської комісії з розгляду питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим та внутрішньо переміщеним особам
Під головуванням першого заступника міського голови Загородньої В.Г. відбулося засідання міської комісії з розгляду питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам.

На порядок денний були винесені питання щодо ознайомленням з ПКМУ від 08.06.2016 № 356 «Деякі питання здійснення соціальних виплат», № 352 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб» та розгляд заяв сімей загиблих в АТО, сімей учасників АТО (особисто учасників АТО), які отримали тяжкі поранення та потребують тривалого лікування, осіб, які перемістилися з тимчасово окупованої території України або районів проведення антитерористичної операції та на даний час проживають на території міста Знам’янка та смт Знам’янка Друга.

Під час засідання було вирішено надати грошову допомогу за рахунок коштів, які надійшли на благодійний рахунок Мінсоцполітики України України сім’ям загиблих учасників АТО та учасникам АТО на лікування.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 823 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/8