Неділя, 28.02.2021, 01:56
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2017 » Січень » 31 » Відбулося засідання міської координаційно – методичної ради з правової освіти населення
08:34
Відбулося засідання міської координаційно – методичної ради з правової освіти населення
12
Під головуванням керуючої справами міськвиконкому І.Ратушної відбулося засідання міської координаційно – методичної ради з правової освіти населення. 

До порядку денного були включені актуальні питання з правової освіти населення міста: про стан проведення правоосвітньої роботи в навчальних закладах міста , про виконання плану роботи міської координаційно – методичної ради з правової освіти населення у 2016 році, про затвердження плану роботи міської координаційно – методичної ради з правової освіти населення на 2017 рік. 

Про стан проведення правоосвітньої роботи в навчальних закладах міста доповідала головний спеціаліст відділу освіти Шемчук Н.М. Вона проінформувала членів координаційно – методичної ради, що у всіх навчальних закладах міста робота з правоосвітньої та правовиховної роботи проводиться у трьох напрямках: організаційно – методична робота з педагогами, навчально – виховна робота з правової освіченості учнів та дошкільників, робота з формування правового світогляду батьків. Правовий всеобуч здійснюється у відповідності до затверджених заходів відділу освіти та планів навчальних закладів. 

З дошкільнятами правоосвітня робота здійснюється у вигляді гри. На прикладах конкретної ситуації дохідливо пояснюється дітям категорії добра, зла, жорсткості, справедливості, заздрощів. З батьками проводяться тематичні бесіди, лекції, консультації.
12

З метою виховання у дітей любові до Батьківщини, рідної мови, культури і традицій українського народу проводяться заняття національно – патріотичного спрямування.

Про виконання плану роботи міської координаційно – методичної ради з правової освіти населення у 2016 році доповідав начальник юридичного відділу виконавчого комітету Знам’янської міської ради Данільченко Ю.В. Він зазначив, що на виконання Національної програми правової освіти населення рішенням Знам’янської міської ради від 22.01.2016 року затверджено Міську програми правової освіти населення на 2016-2020 роки. Для оперативного вирішення питань, координації і методичного забезпечення правової освіти в місті при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради діє міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення. Свою діяльність МКМР здійснює на підставі щорічних планів роботи з урахуванням рекомендацій обласної та Всеукраїнської координаційно - методичних рад з правової освіти населення. Відповідно до плану роботи МКМР на 2016 рік  проведено три засідання, на яких розглянуто 10 питань. Свою діяльність МКМР з правової освіти населення висвітлює у міському друкованому засобі масової інформації «Знам’янські вісті» та на офіційному веб-сайті міської ради шляхом розміщення інформаційних та консультативних матеріалів на правову тематику. Постійно проводиться методична робота: готуються переліки нормативних актів, які пропонуються до уваги трудових колективів, інформаційні матеріали, лекційні матеріали, матеріали до Єдиних днів інформування тощо.

Основні напрямки роботи членів МКМР у 2017 році окреслила голова міської координаційно – методичної ради, керуюча справами міськвиконкому Ратушна І.О. Члени МКМР взяли активну участь в обговоренні пріоритетних питань та внесли пропозиції про доповнення плану роботи міської координаційно – методичної ради у 2017 році. 

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 495 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/4

Кировоград: новости и сайты