16:30 Відбулося засідання міської постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян | |
![]() Тесленко Н.О. ознайомила присутніх з текстом розпорядження, акцентувавши увагу присутніх на порушеннях, які виявлені в ході перевірок. Аналіз розгляду звернень громадян свідчить, що місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування області вживаються заходи щодо поліпшення організації роботи із зверненнями громадян відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», інших нормативних актів. Відділом загальним та питань контролю встановлений суворий контроль за дотриманням термінів розгляду звернень громадян, якістю та повнотою направлення відповідей заявнику. | |
|