Вівторок, 16.04.2024, 21:45

Головна » 2017 » Квітень » 13 » Відбулося засідання міської постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян
      31 березня відбулося засідання міської постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, згідно затвердженого плану-графіку роботи міської постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян на 2017 рік.
     Цей напрямок роботи є одним із пріоритетних напрямків діяльності виконавчого комітету.
     Відділом загальним, контролю та роботи із зверненнями громадян встановлений суворий контроль за дотриманням термінів розгляду звернень громадян, якістю та повнотою відповідей заявнику. На засіданні заслухано начальника відділу загального, контролю та роботи із зверненнями громадян О.Григор’єву щодо питання стану дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян »,  про стан розгляду заяв мешканців міста у  відділі молоді, спорту та охорони здоров’я за результатами проведеної перевірки. Начальник відділу молоді, спорту та охорони здоров’я  Р.Ладожинська доповідала про стан розгляду звернень громадян, що надійшли до відділу. Так у 2016 році до відділу звернулось 89 осіб, у 1 кварталі 2017 року – 26 звернень, з числа мешканців міста. Кожному з них надані консультації та практичні поради для вирішення проблемних питань.
      На Урядову гарячу лінію та до Кіровоградського обласного контактного центру надійшло 12 звернень, на які надані вичерпні відповіді.
      По кожному зверненню надано консультаційну допомогу особисто заявникам, роз'яснено законодавчі норми вирішення питань. За результатами проведеної перевірки визначено, що робота відділу молоді, спорту та охорони здоров’я, у даному напрямку, проводиться на належному рівні.

Начальник відділу
загального, контролю
та роботи із зверненнями громадян                                                          О.Григор’єва

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 688 | Додав: Moderator1 | Рейтинг: 3.0/2