Понеділок, 13.05.2024, 14:09

Головна » 2012 » Лютий » 29 » Відбулося засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення
Відбулося засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення

12         29 лютого 2012 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцького відбулося засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення . Під час засідання були розглянуті питання стану виробничого травматизму та умов праці в місті у 2011 році; протипожежного захисту культових споруд міста; умов праці, професійної захворюваності та організації медичних оглядів осіб певних категорій в місті в 2012 році; протипожежного захисту лікувально-профілактичних закладів міста; пропаганди та агітації безпечної життєдіяльності населення.
За наслідками проведеного засідання було вирішено: керівникам підприємств, організацій установ міста забезпечити виконання вимог законодавста у сфері охорони праці та здійснення профілактичних заходів по недопущенню нещасних випадків виробничого характеру; звернути увагу Знам’янської дирекції залізничних перевезень Одеської залізниці (Казанджій В.В.) на збільшення нещасних виробничих випадків на підконтрольних підприємствах залізниці та необхідність посилення роботи по виправленню ситуації на краще протягом року; посилити проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед прихожан церкви під час проведення служби.
12          Знам’янському РВ Управління Держтехногенбезпеки у Кіровоградській області: встановити постійний контроль за усуненням протипожежних недоліків культових споруд;у випадках порушення вимог пожежної безпеки або невиконання приписів органів державного пожежного нагляду, вживати заходів адміністративного та запобіжного впливу згідно чинного законодавства; надати допомогу керівникам культових установ в розробленні планів усунення протипожежних недоліків. Заслухавши інформацію головного державного санітарного лікаря Знам`янського району Пшеничного В.В. було вирішено рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності міста, які використовують найману працю: протягом першого півріччя 2012 року організувати і забезпечити проходження визначеними категоріями працівників періодичного медичного огляду відповідно до визначеного порядку; організувати проведення поточних лабораторно-інструментальних досліджень шкідливих факторів виробничого середовища; забезпечити виробництво картами даних небезпечного фактора на всі шкідливі речовини, що застосовуються або утворюються як побічний продукт;не допускати випуск нової продукції, впровадження нових технологічних процесів без погодження з санепідслужбою; забезпечити належну роботу санітарно-побутових приміщень, вентиляційного та опалювального обладнання та дотримання повітряно-теплового режиму та інше.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 671 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0