Понеділок, 22.07.2024, 14:52

Головна » 2016 » Квітень » 14 » Відбулося засідання міської робочої групи з питань ведення Державного реєстру виборців
Під головуванням секретаря міської ради Клименко Н.М. відбулолся засідання міської робочої групи з питань ведення Державного реєстру виборців. Також у засіданні взяли участь: перший заступник міського голови Загородня В.Г., керуюча справами міськвиконкому Ратушна І.О., начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Денисов О.М., головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців  Знам’янської міської ради Тесленко І.В., завідувач Знам’янського РС УДМС України в Кіровоградській області Козленко О.О., керівник Центру надання адміністративних послуг Михайлов В.В.

На порядку денному засідання розглядалися питання про взаємодію відділу ведення Державного реєстру виборців  та органів реєстрації відповідних територіальних громад та про подання відділу ведення Державного реєстру виборців відомостей періодичного поновлення Центром надання адміністративних послуг виконавчого комітету Знам’янської міської ради та іншими територіальними органами міністерств і відомств України з 1 травня 2016 року.

Інформуючи присутніх, заступник голови міської робочої групи, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Денисов О.М. зазначив, що Верховною Радою України 10 грудня 2015 року прийнято Закон України № 888-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг" (далі – Закон).

Законом (пункти 5, 6 розділу І) внесено зміни, зокрема, до Законів України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" та "Про Державний реєстр виборців".

Суть основних змін до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" полягає в тому, що повноваження стосовно здійснення реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання особи на відповідній території передаються від Державної міграційної служби України до виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, сільських голів (у разі якщо відповідно до закону виконавчий орган сільської ради не утворено).

У зв’язку із цим стаття 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців" доповнюється новим суб’єктом –  уповноваженою посадовою особою органу реєстрації, якою подаватимуться відомості про:
 -  громадян України, зареєстрованих за місцем проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці, яким протягом наступного місяця виповниться 18 років;
 - виборців, які протягом попереднього місяця зареєстрували своє місце проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці;
 -  виборців, які протягом попереднього місяця зняті з реєстрації за місцем проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці.

Вищевказані відомості подаються до 5 числа кожного місяця у паперовому та електронному вигляді, починаючи з травня 2016 року.

Під час засідання членами робочої групи було вирішено доручити відділуу ведення Державного реєстру виборців Знам’янської міської ради надати Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Знам’янської міської ради, РС УДМС України в Кіровоградській області, відділу ДРАЦС по м.Знам’янка  зразки нових форм подань з відомостями періодичного поновлення, які будуть подаватися з 1 травня 2016 року.

Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Знам’янської міської ради (нач. В.Михайлов) забезпечити подання відомостей періодичного поновлення до 5 числа кожного місяця, починаючи з травня 2016

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 903 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.5/8