Середа, 24.04.2024, 11:56

Головна » 2017 » Лютий » 10 » Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Під  головуванням  першого заступника міського голови Загородньої Валентини Григорівни  відбулося засідання організаційного комітету  з підготовки та відзначення в місті Дня  вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У засіданні взяли участь: керуюча справами Ратушна І. О., начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Зіньковська І.В., начальник відділу організаційної та  кадрової роботи Зайченко О.А., начальник відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Кузіна І.П., начальник відділу культури і туризму Бабаєва С.М., завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, охорони праці, екології та благоустрою УМА та ЖКГ Балан С. М., головний спеціаліст  відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Зайченко В.А., старший інспектор з питань оборонної і мобілізаційної роботи  Головченко А.В.,  голова міської Спілки ветеранів війни в Афганістані (за згодою) Фесюн М.С.

Під час засідання розглянуто питання щодо стану підготовки та проведення міських заходів з нагоди   відзначення  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, які відбудуться 15 лютого 2017 року.
Згідно плану проведення заходів об 11.00 відбудеться  поминальна панахида за загиблими воїнами – учасниками бойових дій в УПЦ Преподобного Сергія Радонезького ( вул. Трудова, 14);

о 11.30 - урочиста хода центральною вулицею міста до меморіального комплексу       «"Пам’яті воїнів Афганістану" (збір біля УПЦ Преподобного Сергія Радонезького, вул. Трудова, 14);

мітинг – реквієм та покладання  квітів до меморіального комплексу  «"Пам’яті воїнів Афганістану"розпочнеться об 11год 45 хв.

Об’їзд сімей загиблих воїнів та вшанування пам’яті могил загиблих учасників бойових дій відбудеться 14 лютого  з 9.00 год.

У ході засідання організаційного комітету розглянуто всі питання щодо організації та проведення плану заходів затверджених розпорядженням міського голови від 05.01.2017 року №1

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 876 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2