П`ятниця, 19.04.2024, 17:05

Головна » 2016 » Липень » 7 » Відбулося засідання організаційного комітету з відзначення річниці Дня міста Знам’янка
Міський голова С.Філіпенко, перший заступник міського голови В.Загородня,  секретар міської ради Н.Клименко, керуюча справами міськвиконкому І.Ратушна, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів С.Гребенюк,  представники структурних підрозділів міськвиконкому та   інших структур розглянули попередній план заходів та обговорили організаційні питання.

Основні питання, що обговорювалися на засіданні: благоустрій міста (приведення у порядок прилеглих територій підприємств, установ, організацій, їх будівель); підготовка до урочистих заходів, які будуть проходити під час святкування Дня міста.

З-поміж іншого планується проведення різноманітних виставок, конкурсів, концертних, розважальних програм, нагородження кращих знам’янчан, які своєю працею примножують добру славу нашого міста.

Учасники засідання узгодили місця та час проведення заходів, визначили відповідальних осіб.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 854 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.4/12