П`ятниця, 29.03.2024, 14:24

Головна » 2015 » Грудень » 22 » Відбулося засідання постійної депутатської комісії міської ради сьомого скликання з питань житлово-комунального господарства
Під головуванням депутата міської ради, голови постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища Н.Клименко, за участю міського голови С.Філіпенка, начальника УМА та ЖКГ Л.Лаптєвої, начальника юридичного відділу Ю.Данільченка, начальника та головного інженера КП «ЗЖЕК №1» Е.Дегтяря та О.Чернявського, головного спеціаліста з питань екології та благоустрою В.Лобова, завідуючого сектором з питань НС, ОП, екології та благоустрою УМА та ЖКГ С.Балана  відбулося засідання постійної депутатської комісії міської ради сьомого скликання з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища, на якому депутати заслухали та обговорили профільні питання комісії, що пропонуються для розгляду на черговому засіданні міської ради 25 грудня 2015 року.

Так, начальником УМА та ЖКГ Л.Лаптєвою було проінформовано присутніх про:
-затвердження Програми підтримки житлового фонду та благоустрою міста Знам’янка на 2016-2017 роки;
-затвердження Програми цивільного захисту міста Знам’янка на 2016-2020 роки;
-хід виконання Міської комплексної програми розвитку автомобільного транспорту та забезпечення безпеки дорожнього руху на 2014-2016 роки.

Також, депутати розглянули проекти рішень: «Про внесення змін до рішення міської ради від 29 листопада 2013 року №1110 «Про внесення змін до рішення міської ради від 02 серпня 2013 року №990 «Про передачу основних засобів» та «Про виключення з переліку об’єктів комунальної власності міста житлового будинку №2 по вул. Павлова».

Під час обговорення вищезазначених проектів рішень депутати міської ради Н.Клименко, А.Тесленко, С.Лєвінте порушували питання щодо:

кількості та стану найпростіших сховищ та протирадіаційних укриттів міста, а також: кількості населення, що вони можуть вмістити; місця їх розташування та поінформованості населення про них тощо;
законодавчого врегулювання питання балансової належності соціального житла в житлових будинках, де створені чи створюються ОСББ;
кількості неприватизованих квартир у  житлових будинках комунальної власності міста.

Під час спілкування депутатів міської ради з начальником та головним інженером КП «ЗЖЕК №1» Е.Дегтярьом  та О.Чернявським, депутатами міської ради А.Тесленком, К.Пастухом, І.Грінченком, С.Лєвінте були поставлені запитання щодо: потреби підприємства в оновленні комунальної техніки; використання бази КП «Шляховик» для зберігання протиожеледної суміші; надходжень підприємства від інших послуг, крім комунальних; укладання договорів на капітальні ремонти житлового фонду; наявності перевірок підприємства контролюючими органами; оперативного управління майном комунальної власності міста тощо.

Також, депутатом міської ради С.Лєвінте було представлено на розгляд комісії проект рішення міської ради «Про затвердження Правил утримання тварин в м.Знам’янка». Під час обговорення проекту рішення, депутатами міської ради А.Тесленком, К.Пастухом були порушені питання: виконавців Правил та заходів, що ними передбачені; установ, що будуть забезпечувати контроль за їх виконанням; чи є реальною можливість  виконання Правил нашими мешканцями тощо. За результатами обговорення даного проекту рішення, комісією, більшістю голосів, було прийнято рішення, та рекомендовано  постійним комісіям міської ради включити його до порядку денного сесії міської ради 25.12.2015 року.

Міським головою Філіпенком Сергієм Івановичем під час участі в обговоренні проектів рішень було відзначено, що першочерговим завданням, яке стоїть перед міської радою та її виконавчим комітетом, депутатами міської ради,  є вжиття заходів щодо вирішення питань приведення до належного стану нашого рідного міста, як у забезпеченні фінансування робіт та послуг, так і забезпеченні організації праці.

В роботі комісії взяла участь голова громадської організації «Інститут Політики Захисту Тварин» О.Лєвінте.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 951 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.7/7