П`ятниця, 29.03.2024, 08:33

Головна » 2016 » Грудень » 5 » Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету на економічного розвитку міста
Під головуванням голови постійної комісії з питань бюджету на економічного розвитку міста М.Тернового, за участі міського голови С.Філіпенка,  секретаря міської ради  Н.Клименко, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальника фінансового управління Г.Лихоти, відбулися профільні засідання комісії, під час яких були розглянуті питання використання коштів міського бюджету головними розпорядниками, розпорядниками нижчого рівня та одержувачами коштів міського бюджету у 2016 році, та попереднього вивчення потреби їх фінансування на 2017 рік.

Членами комісії та присутніми були заслухані інформації щодо: стану використання бюджетних коштів на пільгові перевезення у поточному році та потреба на 2017 рік; виконання протокольних доручень від 8, 11  та 15 листопада 2016 року; використання системи електронних закупівель «Prozoro» розпорядниками бюджетних коштів.

За результатами роботи комісії надано відповідні доручення.

З протоколами засідань постійної комісії можна буде ознайомитися на сайті міської ради у розділі «Міська рада» ( пункт меню – «Протоколи міської ради»).

У роботі комісій взяли участь члени постійної комісії М.Терновий, Н.Данасієнко, Н.Тесленко, А.І.Мороз, О.Рубан, О.Антоненко, начальник УСЗН А.Волошина, голова Знам’янської міської організації ветеранів України Г.Бабійчук, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі О.Грінченко,головний бухгалтер ПП «Орбіта» Н.Наконечна, начальники відділів та управлінь міськвиконкому, керівники та головні бухгалтери головних розпорядників, розпорядників нижчого рівня та одержувачів коштів міського бюджету.

Начальник відділу забезпечення
діяльності міської ради Н.Брунцвік

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 835 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.0/8