Неділя, 11.06.2023, 01:59
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2016 » Грудень » 22 » Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету на економічного розвитку міста
09:49
Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету на економічного розвитку міста
12
Під головуванням голови постійної комісії з питань бюджету на економічного розвитку міста М.Тернового, за участі міського голови С.Філіпенка, секретаря міської ради  Н.Клименко, першого заступника міського голови В.Загородньої, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів С.Гребенюка, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальника фінансового управління Г.Лихоти, керуючої справами міськвиконкому І.Ратушної відбулося профільне засідання комісії, під час якого було  розглянуто проект рішення «Про міський бюджет на 2017 рік».

Під час інформування щодо питання порядку денного комісії, були надано дані щодо потреби розпорядників коштів міського бюджету на 2017 рік та сум коштів, що фактично передбачаються вищезазначеним проектом рішення міської ради. 

Членами комісії та присутніми були внесені зауваження та пропозиції. За результатами роботи, надано доручення щодо перегляду головними розпорядниками, розпорядниками нижчого рівня та одержувачами коштів міського бюджету напрямків використання бюджетних коштів у 2017 році та підготовки узагальнених пропозицій на наступне засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста, яка відбудеться 22.12.2016 року о 14.00 год. в залі засідань міської ради.
12

Міським головою, під час розгляду питання порядку денного, було наголошено на необхідності вирішення питань місцевого значення спільними зусиллями, як в частині підтримки та розвитку життєзабезпечуючих галузей міста «Житлово-комунальне господарство», «Освіта», «Охорона здоров’я» та інших,  так і щодо виваженості під час розгляду та прийняття рішення «Про міський бюджет на 2017 рік». Сергій Іванович також відзначив, що формування пропозицій до проекту міського бюджету на 2017 рік відбувалося керівниками бюджетних установ міста самостійно, з врахуванням, у тому числі, їхнього бачення розвитку та функціонування кожної установи, організації, закладу, галузі в цілому.

У роботі комісії також взяли участь: Н.Данасієнко, Н.Тесленко, А.І.Мороз, О.Антоненко, С.Гуров, С.Постика  - члени постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста, а також депутати міської ради В.Мацко, І.Зіньковська, О.Тітарєв, Н.Тишкевич, І.Микуляк, А.Тесленко, К.Пастух, О.Озеряний, І.Грінченко, Ю.Сопільняк, С.Бойко, начальники відділів та управлінь міськвиконкому, керівники та головні бухгалтери головних розпорядників, розпорядників нижчого рівня та одержувачів коштів міського бюджету, комунального підприємства «Знам’янський комбінат комунальних послуг», помічники-консультанти депутатів міської ради.

Начальник відділу забезпечення
діяльності міської ради Н.Брунцвік
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 757 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/6

Кировоград: новости и сайты