Четвер, 25.04.2024, 11:39

Головна » 2017 » Лютий » 6 » Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету на економічного розвитку міста
Під головуванням голови постійної комісії з питань бюджету на економічного розвитку міста М.Тернового, за участі міського голови С.Філіпенка, секретаря міської ради  Н.Клименко відбулося  засідання профільної комісії.

Під час обговорення, було розглянуто питання про: підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів  та установ освіти; погодження уточнених напрямків використання бюджетних коштів головними розпорядниками коштів; стан використання бюджетних коштів у 2016 році на фінансову підтримку КП «Комбінат комунальних послуг».

У роботі комісії взяли участь: М.Терновий, Н.Данасієнко, Н.Тесленко, А.І.Мороз, О.Рубан - члени постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста, перший заступник міського голови В.Загородня, керуюча справами міськвиконкому І.Ратушна, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник фінансового управління Г.Лихота, М.Коротченко – керівник КП «Знам’янський ККП», Т.Мельник – голова Знам’янської міської організації профспілки працівників освіти і науки, депутати міської ради В. Мацко, І. Микуляк, О.Тітарєв, начальники та спеціалісти структурних підрозділів апарату управління міської ради та її виконавчого комітету.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 727 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.1/7