Четвер, 02.05.2024, 00:22

Головна » 2013 » Травень » 17 » Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста
12      17 травня поточного року відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста, на якому розглядалося питання про зменшення та перерозподіл бюджетних асигнувань. Інформувала з даного питання заступник начальника фінансового управління О.Лепетко.
У роботі комісії взяли участь депутати міської ради Л.Суслов, В.Бойко, С.Постика, М.Терновий, В.Хохлов, В.Мамалат.
Відповідно до подання Олександрівської об’єднаної державної фінансової інспекції постійна комісія погодила рішення виконавчого комітету від 16 травня 2013 року №229 «Про зменшення бюджетних асигнувань відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради у 2013 році» та для забезпечення покриття витрат по оплаті комунальних послуг та енергоносіїв перерозподіливши ці кошти загального фонду міського бюджету по інших кодах тимчасової класифікації видатків відділу освіти в сумі 19723 грн.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 838 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0