Четвер, 07.12.2023, 01:35
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2017 » Грудень » 13 » Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста
14:35
Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста
12
Під головуванням голови постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста Н.Данасієнко, за участі міського голови С.Філіпенка та секретаря міської ради Н.Клименко, відбулося засідання постійної комісії під час якого були розглянуті питання, що стосуються профілю роботи комісії та винесені на розгляд чергової сесії міської ради в грудні поточного року. 

Членами комісії та присутніми були заслухані інформації: секретаря міської ради Н.Клименко, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів - начальника фінансового управління Г.Лихоти, начальника відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі І.Кузіної, начальника управління соціального захисту населення А.Волошиної та начальника відділу культури і туризму С.Бабаєвої щодо:

стану виконання депутатських запитів за 9 місяців 2017 року;

затвердження плану роботи Знам’янської міської ради сьомого скликання на 2018 рік та Програми соціального захисту населення м. Знам’янка на 2018-2020 роки;

змін, що пропонуються відповідно до проектів рішень міської ради: «Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2016 року №675 «Про міський бюджет на 2017 рік» та «Про внесення змін до Міської програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020 роки»; 

Членами комісії надано пропозиції до проекту рішення про передачу повноважень виконавчому комітету щодо передачі в оренду об’єктів нерухомості комунальної власності  м. Знам’янка, а також до проектів рішень, що стосуються продовження договорів оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Знам’янка.

За результатами обговорення питань порядку денного, враховуючи отриману інформацію, постійною комісією підготовлені висновки та рекомендації.

У роботі комісії взяли участь: депутати міської ради Н.Данасієнко, А.Мороз, Н.Тесленко, О.Рубан – члени постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста; О.Тітарєв – член постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення; керуюча справами міськвиконкому І.Ратушна, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів С.Гребенюк, заступник начальника фінансового управління О.Лепетко, начальник управління соціального захисту населення А.Волошина, заступник начальника управління МА та ЖКГ М.Берлова, начальник відділу освіти Л.Грекова, директор ЦСССДМ Н.Шевченко, начальник відділу культури і туризму С.Бабаєва, директор міського Палацу культури Н.Альошина.

На сайті міської ради є розділ «он-лайн трансляції засідань постійних депутатських комісій міської ради», який знаходиться в пункті меню «Міська рада», а також розділ «Протоколи міської ради. Протокол постійних комісій», де кожен має змогу ознайомитися з ходом проведення постійної комісії та зі змістом рішень та доручень постійних комісій відповідно.

Начальник відділу
забезпечення діяльності 
міської ради     
Н.Брунцвік
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 633 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.0/4

Кировоград: новости и сайты