14:19 Відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту | |
![]() Члени постійної комісії та присутні обговорили питання порядку денного, заслухали інформацію начальника відділу освіти Л.Грекової та думки директорів шкіл міста щодо шляхів оптимізації у навчальних закладах, що є необхідними та повинні бути проведені у 2018 році. Участь в обговоренні даного питання брала голова міськкому профспілки працівників освіти і науки Т.Мельник. Члени комісії та присутні були проінформовані головою постійної комісії про рішення міської ради від 17.11.17 року, яким затверджено Міську програму «Обдарована молодь - запорука розвитку територіальної громади міста Знам’янка» на 2018 рік та Положення про призначення премії імені В’ячеслава Шкоди учнівській молоді та педагогічним працівникам за досягнуті успіхи. ![]() У роботі комісії взяли участь: депутати міської ради Ю.Сопільняк, С.Філіпова, С.Бойко, Ю.Клюка, перший заступник міського голови В.Загородня, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів - начальник фінансового управління Г.Лихота та заступник начальника фінансового управління О.Лепетко, начальник відділу освіти Л.Грекова та головний бухгалтер відділу О.Дончик, голова міськкому профспілки працівників освіти і науки Т.Мельник та члени профкому, директори шкіл міста. На сайті міської ради є розділ «он-лайн трансляції засідань постійних депутатських комісій міської ради», який знаходиться в пункті меню «Міська рада» і кожен має змогу ознайомитися з ходом проведення постійної комісії. Начальник відділу забезпечення діяльності міської ради Н.Брунцвік | |
|