П`ятниця, 10.05.2024, 03:10

Головна » 2015 » Липень » 22 » Відбулося засідання постійної комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики

На виконання рішення міської ради від 18.12.2014 року №1562 «Про затвердження плану роботи Знам’янської міської ради шостого скликання на 2015 рік», під головуванням  голови постійної депутатської комісії, депутата міської ради Антоненка О.С.,  за участю секретаря Знам’янської міської ради Адамович Н.А., відбулося засідання постійної комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики.

Відповідно до порядку денного було розглянуто питання про стан забезпечення прав споживачів на ринках міста та про проведення заходів щодо профілактики правопорушень серед неповнолітніх.

Заслухавши інформацію правознавця юридичного відділу виконавчого комітету Знам’янської міської ради В.Білоголового  та начальника служби у справах дітей Л. Карпук з вищезазначених питань, комісією було взято до відома наведені дані, обговорено основні проблемні питання даних напрямків роботи, висловлені власні думки щодо практичної реалізації окремих заходів.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 818 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/6