П`ятниця, 26.04.2024, 14:19

Головна » 2015 » Грудень » 16 » Відбулося засідання постійної комісії з питань землекористування та будівництва
Відбулося засідання постійної комісії з питань землекористування та будівництва
Під головуванням голови комісії О.Кузіна відбулось засідання постійної комісії з питань землекористування та будівництва, на якій розглянуто ряд земельних питань, які виносяться на розгляд 4 сесії міської ради, а саме: Програму розвитку земельних відносин в м.Знам’янка; затвердження технічної документації із землеустрою; затвердження проектів землеустрою; уточнення площ земельних ділянок та видачу документів підтверджуючих право власності на земельну ділянку; надання дозволу на виготовлення технічної документації та врегулювання земельних відносин.

Крім цього, постійна комісія розглянула ряд питань, що стосувались соціального захисту зокрема, Програму соціального захисту населення міста Знам’янка; соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО  та вшанування загиблих;  внесення змін до рішення міської ради від 31 травня 2013 року №943 «Про затвердження Програми зайнятості населення м.Знам’янка Кіровоградської області на період до 2017 року» та Програму економічного і соціального розвитку міста Знам’янка на 2016 рік. Зауваження та пропозиції, висловлені депутатами в процесі обговорення даних проектів рішень враховано при доопрацюванні матеріалів сесії.

А також, розглянули кадрові питання, які пропонуються на розгляд чергової сесії.

У роботі комісій брали участь: в.о.першого заступника міського голови В.Загородня, начальник юридичного відділу Ю.Данільченко, начальник відділу земельних питань А.Грицюк, начальник управління соціального захисту населення А.Волошина та начальник відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі К.Третьякова.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 785 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/3