Четвер, 25.04.2024, 03:46

Головна » 2016 » Листопад » 16 » Відбулося засідання постійної комісії з питань землекористування та будівництва
Відбулося засідання постійної комісії з питань землекористування та будівництва
Під головуванням голови постійної комісії з питань землекористування та будівництва О.Кузіна, за участі секретаря міської ради Н.Клименко, відбулося профільне засідання комісії.

Під час засідання, присутні обговорили 24 питання порядку денного чергової сесії міської ради, що запланована на 18 листопада 2016 року, та стосуються безпосередньо профілю роботи постійної комісії.

Крім питань регулювання земельних відносин, комісією було заслухано начальника відділу земельних питань А.Грицюк  та рекомендовано винести на розгляд сесії міської ради проекти рішень «Про хід виконання у 2016 році Програми розвитку земельних відносин в м. Знам’янка на 2016-2020 роки» та  «Про хід виконання Програми забезпечення проведення аукціонів з набуття права оренди та  продажу земельних ділянок на території м. Знам’янка на 2013-2020 роки».

Члени комісії підняли ряд питань, що стосувалися проектів рішень:
- «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр.. Чубін В.Ф.».
- «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр.. Цаканяну В.М.».
- «Про скасування договору ТОВ «Марсель».

До відповідальних виконавців доведено до відома зміст доручень та пропозицій комісії.

У засіданні комісії та обговоренні питань взяли участь члени постійної комісії з питань землекористування та будівництва О.Кузін, Н.Тишкевич, Ю.Майборода, Р.Кондратьєв, а також головний спеціаліст з правових питань відділу забезпечення діяльності міської ради Є.Скляровський, головний спеціаліст відділу архітектури та містобудування УМА та ЖКГ О.Мостовий.

Начальник відділу забезпечення
діяльності міської ради Н.Брунцвік

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 623 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.3/3