Четвер, 28.03.2024, 12:11

Головна » 2017 » Травень » 16 » Відбулося засідання постійної комісії з питань землекористування та будівництва
Відбулося засідання постійної комісії з питань землекористування та будівництва
Під головуванням голови постійної комісії з питань землекористування та будівництва О.Кузіна, за участі секретаря міської ради  Н.Клименко відбулося засідання профільної комісії.

Під час обговорення, були розглянуті питання регулювання земельних відносин, що винесені на розгляд чергової сесії Знам’янської міської ради сьомого скликання. Інформувала з даних питань начальник відділу земельних питань А.Грицюк, яка детально зупинилася на проектах рішень, що є профільними для постійної комісії, відповіла на запитання присутніх та ознайомила з необхідними документами.

Членами постійної комісії було підняті питання: про відповідність плану зонування місць розташування земельних ділянок по яким пропонується надати згоду на виготовлення проекту землеустрою; термінів, на які пропонується укласти договори оренди земельних ділянок; доцільності продажу земельних ділянок; своєчасної сплати за оренду земельних ділянок тощо.

Депутати також додатково розглянули проект рішення, що поданий як внутрішньо-організаційний акт та стосується внесення змін до складу постійних комісій міської ради враховуючи зміни в складі депутатського корпусу та заяви депутатів міської ради С.Філіпової, О.Луца, О.Бойчук.

За результатами роботи комісії, надано висновки та рекомендації.

У роботі комісії взяли участь: Ю.Майборода, Н.Тишкевич, Р.Кондратьєв, В.Озеряний - члени постійної комісії з питань землекористування та будівництва, начальник відділу земельних питань А.Грицюк, в.о. начальника відділу архітектури та містобудування О.Мостовий.

Начальник відділу забезпечення
діяльності міської ради Н.Брунцвік
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 812 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2