П`ятниця, 29.03.2024, 01:40

Головна » 2017 » Листопад » 13 » Відбулося засідання постійної комісії з питань землекористування та будівництва
Відбулося засідання постійної комісії з питань землекористування та будівництва
Під головуванням заступника голови постійної комісії з питань землекористування та будівництва Ю.Майббороди, за участі секретаря міської ради Н.Клименко, першого заступника міського голови В.Загородньої  відбулося  засідання профільної комісії.

Під час обговорення, були розглянуті питання регулювання земельних відносин, що винесені на розгляд 44  сесії Знам’янської міської ради.

Начальник відділу земельних питань А.Грицюк ознайомила присутніх з проектами рішень, що є профільними  для постійної комісії, відповіла на запитання та надала необхідні документи.

За результатами розгляду питань регулювання земельних відносин членами комісії надано пропозиції, рекомендації та протокольні доручення відділу УМА та ЖКГ та відділу архітектури.

Також, у різному, члени комісії  обговорювали питання щодо заяви голови ОСББ «Еліт» стосовно самовільного встановлення гаражів на зеленій зоні біля будинку №116 по вул.В.Голого; самовільного будівництва ангару біля спорткомплексу за адресою вул.В.Голого,112-А

У роботі комісії брали участь: члени постійної комісії Ю.Майборода, Р.Кондратьєв, В.Озеряний, Н.Тишкевич, начальник відділу земельних питань А.Грицюк, головний спеціаліст відділу архітектури та містобудування О.Мостовий та головний спеціаліст з правових питань В.Приходько.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 675 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2