П`ятниця, 29.03.2024, 10:12

Головна » 2016 » Листопад » 16 » Відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища
Під головуванням голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища А.Тесленка, за участі секретаря міської ради Н.Клименко, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальника фінансового управління Г.Лихоти, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів С.Гребенюка відбулося профільне засідання комісії.

Під час засідання, присутні обговорили  питання порядку денного чергової сесії міської ради, що запланована на 18 листопада 2016 року, та стосуються безпосередньо профілю роботи постійної комісії, а саме: «Про надання дозволу КП «Знам’янський ККП» на укладання договору оренди вантажного транспортного засобу», «Про внесення змін до схеми дислокації дорожніх знаків по місту Знам’янка», затвердженої рішенням міської ради від 31 березня 2009 року №924 «Про організацію дорожнього руху по м. Знам’янка», «Про доцільність надання фінансової підтримки ліквідаційній комісії Знам’янського міського комунального підприємства «Шляховик», «Про переведення нежитлових приміщень у житлові».

Члени комісії підняли ряд питань, що стосувалися внесення змін до рішення міської ради від 25 грудня 2016 року «Про міський бюджет на 2016 рік», що плануються на чергову сесію міської ради по галузі «Житлово-комунальне господарство», а також, формування головними розпорядниками бюджетних коштів бюджетних пропозицій на 2017 рік із застосуванням планового підходу.

У засіданні комісії та обговоренні питань взяли участь члени постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища А.Тесленко, О.Озеряний, І.Грінченко, а також заступник начальника фінансового управління О.Лепетко, начальник відділу забезпечення діяльності міської ради Н.Брунцвік, начальник юридичного відділу міськвиконкому Ю.Данільченко, головний спеціаліст з правових питань відділу забезпечення діяльності міської ради Є.Скляровський.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 654 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.0/4