П`ятниця, 26.04.2024, 14:09

Головна » 2016 » Грудень » 5 » Відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища
Під головуванням голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища Тесленка Анатолія Вікторовича, за участі міського голови С.Філіпенка, відбулося профільне засідання постійної комісії, в якому взяли участь секретар міської ради  Н.Клименко, в.о. начальника УМА та ЖКГ М.Берлова, начальник філії «Знам’янський райавтодор» Л.Маковій, головний інженер КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг» О.Чернявський», члени постійної комісії К.Пастух, О.Озеряний, І.Грінченко.

Під час засідання присутні розглянули питання щодо:  виконання робіт з грейдерування вулиць міста у 2016 році; виконання рішення постійної комісії від 25.11.16 щодо укладання договорів на ТПВ з головами ОСББ міста; виконання поточного ремонту доріг, тротуарів та прибудинкових територій міста у 2016р.

За результатами обговорення, комісією прийнято рішення на надано відповідні протокольні доручення.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 749 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.8/8