Середа, 28.10.2020, 16:07
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2017 » Вересень » 19 » Відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища
15:14
Відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища
12
Під головуванням голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища А.Тесленка, за участі секретаря міської ради Н.Клименко відбулося засідання даної комісії під час якого було розглянуті питання, що пропонуються до розгляду під час чергової сесії міської ради 22.09.2017 року.

Під час обговорення питання внесення змін до міського бюджету, члени комісії детально зупинилися та заслухали інформацію по кожному головному розпоряднику бюджетних коштів, звернули увагу на обов’язковість наявності проектно-кошторисної документації по об’єктах, де виконуються капітальні ремонти, надали свої зауваження та пропозиції по галузям «Житлово-комунальне господарство», «Освіта». Підняли питання контролю за якістю та обсягами робіт, що виконуються тощо. 

Члени комісії надали свої пропозиції до проектів рішень: «Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2016 року №675 «Про міський бюджет на 2017 рік»; «Про затвердження Міської програми Громадського бюджету міста Знам’янки на 2018 рік»; «Про внесення доповнень до Положень про органи самоорганізації населення – будинкові та квартальні комітети, затверджених рішенням міської ради від 18.03.2016 р. №154»; «Про внесення змін до схеми дислокації дорожніх знаків по місту Знам’янка, затвердженої рішенням міської ради від 31 березня 2009 року №924 «Про організацію дорожнього руху по м. Знам’янка».

Депутат міської ради С.Лєвінте ознайомив присутніх із пропозиціями, що надійшли від депутатів та громадськості під час обговорення питання Громадського бюджету міста Знам’янки, Міська програма та Положення про які вносяться на розгляд ради 22.09.2017 року.

Розглянули депутати й інші проекти рішень, а також обговорили звернення мешканців будинку №6 по вул. Привокзальній, що надійшло до постійної комісії.

У роботі комісії взяли участь: А.Тесленко, І.Грінченко, О.Озеряний, К.Пастух – члени постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища, С.Лєвінте,  – депутат міської ради, І.Ратушна – керуюча справами міськвиконкому, Г.Лихота – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник фінансового управління, Г.Ляховченко – представник ініціативної групи, начальники та спеціалісти структурних підрозділів апарату управління міської ради та її виконавчого комітету, мешканці міста та представники засобів масової інформації.

Начальник відділу
забезпечення діяльності 
міської ради     
Н.Брунцвік

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 282 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.6/5

Кировоград: новости и сайты