09:59 Відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища | |
![]() Під головуванням голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища А.Тесленка, за участі голів постійних комісій з питань освіти, культури, молоді та спорту Ю.Сопільняка та з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення В.Мацка відбулося профільне засідання постійної комісії під час якого було попередньо розглянуто питання напрямків використання бюджетних коштів управлянням містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради у 2018 році. Членами комісії та присутніми були заслухані інформації: заступника начальника та головного бухгалтера управління МА та ЖКГ М.Берлової та О.Підгорної. За результатами обговорення питання порядку денного, враховуючи отриману інформацію, постійною комісією підготовлені висновки та рекомендації. У роботі комісії взяли участь: депутати міської ради А.Тесленко, К.Пастух, О.Озеряний – члени постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища; В.Мацко – голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення; Ю.Сопільняк – голова постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, заступник начальника та головний бухгалтер управління МА та ЖКГ М.Берлова та О.Підгорна. На сайті міської ради є розділ «Протоколи міської ради. Протокол постійних комісій», який знаходиться в пункті меню «Міська рада» і кожен має змогу ознайомитися з їх змістом. Начальник відділу забезпечення діяльності міської ради Н.Брунцвік | |
|