Вівторок, 23.04.2024, 09:36

Головна » 2017 » Травень » 4 » Відбулося засідання позачергової тридцять другої сесії Знам’янської міської ради сьомого скликання
Під головуванням міського голови Сергія Івановича Філіпенка відбулося засідання позачергової тридцять другої сесії Знам’янської міської ради сьомого скликання.

Перед пленарним засіданням присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих, під час проведення антитерористичної операції, героїв - знам’янчан.

В цей день пролунали слова привітання з Днем народження для депутата міської ради Мороза Андрія Івановича.

21 квітня 2017 року було затверджено рішення міської ради №816 «Про звернення Знам’янської міської ради щодо необхідності скасування рішення виконавчого комітету від 6 квітня 2017 року №105 «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м.Знам’янка».

25 квітня 2017 року розпорядженням міського голови  №13 було призупинено дію зазначено рішення міської ради від 21 квітня 2017 року №816 «Про звернення Знам’янської міської ради щодо необхідності скасування рішення виконавчого комітету від 6 квітня 2017 року №105 «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м.Знам’янка». Розпорядженням міського голови від 27 квітня 2017 року №15 скликано позачергову тридцять другу сесію міської ради.

На порядок денний було винесено повторний розгляд питання: «Про звернення Знам’янської міської ради щодо необхідності скасування рішення виконавчого комітету від 6 квітня 2017 року №105 «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Знам’янка» відповідно до якого скасовується рішення виконавчого комітету щодо збільшення проїзду в автобусних маршрутах загального користування до п’яти гривень.

Відповідно до Порядку врегулювання конфлікту інтересів, у разі його виникнення, в діяльності міського голови, депутатів міської ради, членів виконавчого комітету Знам’янської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 28.02.2014 року №1239 та згідно поданої заяви, у голосуванні за проект рішення не приймав участь депутат міської ради С.Постика.
Депутати розглянули зауваження на рішення Знам’янської міської ради від 21 квітня 2017 року №816 «Про звернення Знам’янської міської ради щодо необхідності скасування рішення виконавчого комітету від 6 квітня 2017 року №105 «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Знам’янка», про які проінформував начальник юридичного відділу міськвиконкому Ю.Данільченко.

В обговоренні питання порядку денного взяли участь депутати міської ради: Ю.Майборода, М.Терновий, Н.Тишкевич та секретар міської ради Н.Клименко.

У роботі сесії міської ради взяли участь:  А.Тесленко – депутат Кіровоградської обласної ради, В.Загородня – перший заступник міського голови, І.Ратушна – керуюча справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради, С.Гребенюк – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, Г.Лихота – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник фінансового управління, начальники та спеціалісти  структурних підрозділів апарату управління Знам’янської міської ради, представники засобів масової інформації, міських громадських організацій та міських організацій політичних партій.
На сесії міської ради були відсутні 8 депутатів міської ради: Є.Ліщенко – знаходиться в зоні проведення АТО, С.Лєвінте - відрядження, Н.Коленченко, О.Тітарєв - лікарняний, Л.Семиніна - відпустка, Ю.Сопільняк, С.Філіпова, О. Кузін – виробнича необхідність.

Начальник відділу забезпечення
діяльності  міської
ради Н.Брунцвік

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1005 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/3