Головна »
2011 » Грудень » 13 » Відбулося засідання робочої групи
15:34 Відбулося засідання робочої групи |
13 грудня 2011 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцького, за участю начальника управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам'янської міської ради Н.Брунцвік, начальника управління праці та соціального захисту населення О.Моліна, відбулося засідання робочої групи з питання визначення осіб, що потребують надання допомоги у заміні застарілих газових приладів. За результатами проведеного засідання було дано доручення управлінню праці та соціального захисту населення, визначити кількість соціально-незахищених сімей, що потребують допомоги у заміні газових приладів опалення, користуючись списками осіб, у яких Знам'янським УЕГГ опломбовано та відключено прилади опалення.
|
Категорія: Експрес інформація |
Переглядів: 659 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |