Четвер, 25.04.2024, 06:47

Головна » 2017 » Лютий » 16 » Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Під головуванням першого заступника міського голови В.Загородньої відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засіданні були присутні представники відділів та управлінь міськвиконкому, Пенсійного фонду, статистики, центру зайнятості, податкової інспекції Знам’янського відділу поліції, відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, Знам’янського управління державної казначейської служби.

На розгляд були винесені питання:

Про здійснені заходи Знам’янським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України в місті у 2016 році щодо легалізації виплати заробітної плати та їх вплив на ситуацію зі сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.
Про здійснення Знам’янським відділенням Олександрійської ОДПІ ГУДФС в Кіровоградській області протягом 2016 року контрольно-перевірочної роботи щодо недопущення порушень у сфері зайнятості населення.

На засіданні комісії прийняті відповідні рішення.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 692 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/6