Четвер, 02.05.2024, 09:27

Головна » 2013 » Січень » 30 » Відбулося засідання спостережної комісії при Знам'янському міськвиконкомі
Відбулося засідання спостережної комісії при Знам'янському міськвиконкомі

12         29 січня 2013 року під головуванням першого заступника міського голови В.Джулая, за участю начальника юридичного відділу міськвиконкому Ю.Данільченка, директора територіального центру Т.Костікової, директора центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Н.Шевченко, головного спеціаліста з питань оборонної і мобілізаційної роботи міськвиконкому А.Головченка, виконуючої обов'язки голови міської організації Червоного хреста Т.Котинської відбулося засідання спостережної комісії при Знам'янському міськвиконкомі. Під час засідання було розглянуто ряд питань, а саме: затвердження плану роботи на 2013 рік; заслуховування громадян, які звільнилися з місць позбавлення волі, про їх проблеми та поведінку у побуті.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 653 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0