Понеділок, 12.04.2021, 13:54
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2017 » Квітень » 13 » Відбулося засідання трьох постійних комісій
16:28
Відбулося засідання трьох постійних комісій
12

Під головуванням голови постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення В.Мацка, за участі міського голови С.Філіпенка та секретаря міської ради  Н.Клименко відбулося  засідання  постійних комісій міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення ( гол. В.Мацко), з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики ( заст. гол. І.Микуляк), з питань освіти, культури, молоді та спорту ( гол. Ю.Сопільняк).

Присутні депутати розглянули проекти рішень, що запропоновані для розгляду на сесії міської ради відповідно до розпорядження міського голови.

У тому числі, члени комісій заслухали міського голову С.Філіпенка про роботу виконавчих органів за 2016 рік та І квартал 2017 року. Сергій Іванович відповів на запитання щодо подальших перспектив розвитку міста та наголосив на тому, що для втілення всіх задумів необхідно, в першу чергу, збалансувати дохідну та видаткову частини міського бюджету, вивчити доцільність витрат по кожній галузі, виважено підійти до розподілу коштів міського бюджету.

Погоджено включення до порядку денного додаткових питань:
«Про звернення депутатів Знам’янської міської ради до Президента України Порошенка П.О., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Голови Верховної Ради України Парубія А.В. щодо підняття мінімального розміру пенсії та ситуації пов’язані з відсутністю порядку перерахунку пенсій держслужбовцям» ( суб’єкт подання проекту рішення – Мацко В.В.);
«Про звернення Знам’янської міської ради щодо необхідності якнайшвидшого прийняття у другому читанні проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель» (реєстраційний номер 4355) та «Про звернення Знам’янської міської ради щодо необхідності законодавчого врегулювання питання ввезення та перебування на митній території України автомобілів з іноземною реєстрацією та припинення переслідувань владою водіїв і фактичних власників таких автомобілів» ( суб’єкт подання проектів рішень – Тишкевич Н.М.).
За результатами роботи комісії, надано висновки та рекомендації до змісту питань порядку денного.
У роботі комісії взяли участь: О.Бойчук, С.Бойко - члени постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту; В.Мацко, І.Зіньковська, О.Тітарєв – члени постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення; І.Микуляк, С.Каратєєв – члени постійної комісії  з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики; перший заступник міського голови В.Загородня, керуюча справами міськвиконкому І.Ратушна, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник фінансового управління Г.Лихота, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів С.Гребенюк, керівник КП «Знам’янський ККП» М.Коротченко, керівник КП «Знам’янське БТІ» Л.Голова, головний редактор газети міської ради «Знам’янські вісті» Н.Коленченко, начальники та спеціалісти структурних підрозділів апарату управління міської ради та її виконавчого комітету, представники засобів масової інформації.


Начальник відділу забезпечення
діяльності міської ради Н.Брунцвік

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 451 | Додав: Moderator1 | Рейтинг: 5.0/1

Кировоград: новости и сайты