Четвер, 02.05.2024, 00:17

Головна » 2013 » Травень » 16 » Відбулося засідання виконавчого комітету
Відбулося засідання виконавчого комітету

12         16 травня 2013 року міський голова І.Крижановський провів чергове засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено - 23 проекти рішень. Затверджено - 23.
На підставі розрахункових матеріалів щодо встановлення вартості 1-ї нормо-години на роботи і послуги, що надаються ЗМКП „Бюро технічної інвентаризації”, виконавчий комітет встановив підприємству вартість 1-ї нормо-години на роботи і послуги в розмірі - 46,99 грн. без урахування ПДВ, - 56,39 грн. з урахуванням ПДВ.
Виконавчий комітет:
- погодив Програму зайнятості населення м.Знам`янки Кіровоградської області на період до 2017 року ;
- взяв до відома повідомлення Знам'янської міської організації Політичної партії "УДАР" (Український Демократичний Альянс за Реформи) про проведення 19 травня 2013 року акції по вшануванню жертв політичних репресій в Україні, місце проведення – біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій в Україні, час проведення заходу – з 11.00 до 12.00;
- погодив міській громадській організації «Мотоклуб «16 ТОН» проведення 18 травня 2013 року на території міста масового заходу - 5-го ювілейного мотоз’їзду, о 12.00- проїзд колони вулицями Гагаріна, Жовтневою до залізничного вокзалу, 13.00 - проїзд колони від залізничного вокзалу до колишнього піонерського табору, 13.30 до 23.00 – концертно-розважальна програма на території колишнього піонерського табору.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 852 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0