Понеділок, 20.05.2024, 07:13

Головна » 2012 » Травень » 28 » Відбувся День опікуна
Відбувся День опікуна

12         28 травня 2012 року в приміщенні територіального центру відбувся День опікуна, проведення якого організувала та провела служба у справах дітей міськвиконкому.
Начальник служби Карпук Л.Д., директор міжрайонної виконавчої дирекції Кіровоградського обласного відділення Фонду соціального стархування з тимчасової втрати працездатності Чулюков А.С. розповіли опікунам про організацію оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в літній період.
Про порядок призначення і виплати державної допомоги на дітей, які перебувають під опікою в прийомних сім’ях, проінформувала начальник відділу управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Знам’янської міської ради Костюкевич Л.В.
Епідеміолог СЄС Бочковська Н.К. роз’яснила норми та вимоги щодо запобігання кишкових захворювань серед дітей у літній період.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 757 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0